Tüm Ürünlerimiz


Markalarımız


En Çok Satanlar


Üyelik Sözleşmesi

Teslimat Şartları

Tüm kullanıcılar üyelik işlemlerini gerçekleştirdikleri anda şatış sözleşmesini okuduklarını ve onayladıklarını kabul etmiş sayılırlar.

İade Şartları

e-qlife.com'da satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Sipariş İptal & İade süresi kaç gün? Genel olarak satın aldığınız ürünlere ait siparişinizi aynı gün içinde iletisim kisminda bulunana telefonu arayarak iptal ettirebilirsiniz. Siparişinizin kargoya verilmiş olması durumunda ise ürün size ulaştığında tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) iş günü içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir? İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri asağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. *Ürünün faturası, * 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, baska bir müsteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu nedenle iadelerinizde lütfen ürünlerinizi kargoya ambalajı bozulmayacak şekilde teslim ediniz. Bazı kategorilerimizdeki ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce gene iade prosedürlerine göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir. Ödemenin iadesi ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansıtılacaktır. Bazı doğal sağlık ürünlerinin hiçbir şekilde iadesi kabul edilmemektedir. Hijyenik ve tek kullanımlık ürünlerde de iade sözkonusu değildir. Nasıl iade edeceğim? Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen ürünü size gelen Kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. İade işlemlerinde gönderim ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulastığı gün işleme alınacaktır. Asağıda, genel iade şartlarına göre farklı özellikler içeren ürün tiplerinin iade koşullarını görebilirsiniz. Teslimat ve Fatura Adresleri Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.
Her türlü soru ve görüşünüz için İletişim bölümünü kullanabilir.

Editörün Seçimi

Bizden Haberdar Olun!

Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz

Üyelik Sözleşmesi | Qlife Kozmetik